Robotizēts zāles pļāvējs - priekšrocības | husis.lv

Zāles pļāvējs robots – priekšrocības

Melns ar Ornažu augšas daļu, Husqvarna zāles pļāvējs robots – Automower 430X modelis, skats no priekšas

Laikam paliekot siltākam, visiem zināms, ka mauriņš drīz vien zaļos un plauks, un tas nozīmē tikai vienu – zāles pļaušanas sezona ir atklāta. Lielo pagalmu saimnieki jau rauc pieri, jo zina, cik ilgu laiku aizņem mauriņa kopšana un pļaušana. Bet ja Jums teiktu, ka mauriņu nopļaut var kāds cits, Jūs tam ticētu?! Tagad tas ir iespējams ar zāles pļāvēju – robotu, kas izdarīs šo nogurdinošo darbu Jūsu vietā. Lai saprastu, kāpēc zāles pļāvējs – robots ir nepieciešams tieši Jums, esam sagatavojuši dažas priekšrocības, ko šāda tipa pļāvējs sniedz. 

Galvenā priekšrocība, iegādājoties zāles pļāvēju – robotu, ir tā, kamēr mauriņš tiek pļauts, Jums ir laiks darīt citus darbiņus, neuztraucoties par zālienu. Iedomājieties, cik lieliski ir skraidīt ar basām kājām pa perfekti nopļautu zālienu, kura iekopšana Jums nav prasījusi ne minūti. Kā arī atcerieties, kā pavadījāt karstās vasaras dienas, stumjot zālēs pļāvēju? Cik daudz stundas pavadījāt, lai zāliens izskatītos perfekti? Robotizētais zāles pļāvējs ļauj baudīt vasaru pilnā sparā, atstājot rūpes par mauriņu pļāvēja – robota ziņā. 

Kā otro galveno priekšrocību varam minēt to, ka zāles pļāvējs – robots pārstāj darboties, tiklīdz tas tiek pacelts, tādējādi neapdraudot nejaušus garāmgājējus vai bērnus, kam interesē pļāvēja – robota tehniskā uzbūve. Lielākoties visiem robotizētiem pļāvējiem ir iebūvēti sensori, kas pasargā to no dažādiem šķēršļiem. Vēl gribam minēt to, ka atsevišķiem robotizētiem zāles pļāvējiem ir iebūvēta aizsardzība pret zādzību – lai novērstu zādzību, ir iespējams konfigurēt tā, lai to varētu kontrolēt, ievadot PIN kodu, tāpat, atsevišķiem modeļiem ir iebūvēta speciāla programma, ar kuras palīdzību varam sekot līdzi robota gaitai. 

Robotizētam zāles pļāvējam ir daudz un dažādu priekšrocību, taču viena no galvenajām ir tā, ka Jūs ieekonomēsiet ne tikai laiku, bet arī iegūsiet perfektu mauriņu bez liekas piepūles. Protams, vēlamies atgādināt, cik viegli kopjams un ērti lietojams ir šāda veida pļāvējs, kā arī tas neizņems daudz vietas Jūsu garāžā vai darbarīku stūrītī. Zāles pļāvējs ir pilnībā autonoma iekārta, kura uztur zālāju Jūsu izvēlētajā pļaušanas augstumā visu pļaušanas sezonu. Ieskaties mūsu mājaslapā un iepazīsties ar mūsu piedāvātajiem robotizēto pļāvēju modeļiem, kurus šobrīd iespējas iegādāties par lielisku cenu!